Ne Yaparız?

İş verimliliğiniz, işleyişinizin kalitesini, marka bilinirliğinizi ve

potansiyelimizi artırmak için birçok çözüm sunuyoruz.

Hizmetlerimize bir göz atın...

Danışmanlık

İş süreçlerin takip edilmesi, yönetilmesi ve optimizasyonu; sürdürülebilirlik ve rekabet açısından hayati önem taşır. Bu noktada, dijital araç ve teknolojiler kurumların daha hızlı kararlar alması, verimliliklerini üst seviyeye çıkarması ve yenilikçi olması gibi konularda hızlı, düşük maliyetli ve uzun vadede kazançlı çözümler sunar.

Moor olarak, kurumsal kaynaklarınızın dijital platforma taşınması, etkin bir şekilde yönetimi, iş akışlarının daha sağlıklı bir şekilde uygulanması ve daha kolay şekilde takip edilmesi; kısacası kurumsal dijitalleşmenin tüm süreçlerinde sizlere eşlik ediyoruz.

Web Yazılım

İhtiyaçları iyi analiz ederek gereksinimlerin tam olarak belirlendiği koşullarda çözüm odaklı çalışmalar yaparız. Yazılımlarımız, alanlarında uzman ve deneyimli yazılım mühendislerimiz tarafından kodlanır. Her projeye özel atanmış proje liderleriyle gereksinimleri eksiksiz belirlemek, bizim için en önemli unsurların başında gelir.

Her bütçeye uygun web sitesi hizmetlerimiz ile finansal kaynaklarını etkili şekilde kullanmak isteyen müşterilerimize maksimum memnuniyette hizmet vermeye gayret ederiz.

PROJE SONRASI DESTEK

Bizim için bitmiş bir proje yoktur. Her bir proje, sürekli yaşayan ve gelişmeye açık projedir. Gelecekte ihtiyacınız olabilecek her türlü güncelleme, değişiklik ya da yenilikler için tam destek veririz.

SÜREKLİ ULAŞILABİLİRLİK

Müşterilerimiz için 7 gün 24 saat ulaşılabiliriz. E-Posta ve telefon yoluyla bize iletilen aksaklıkları ya da talepleri en kısa süre içerisinde değerlendirerek çözüm odaklı girişimleri zaman kaybetmeden başlatırız. Projelerinizde, ilgili ekip arkadaşlarımız süreçle ilgili detaylarla birlikte sizi sürekli bilgilendirir.

ÖZGÜN TASARIM

Deneyimli tasarım ekibimiz, ihtiyaçlarınız ve hizmet verdiğiniz sektörü göz önünde bulundurarak tamamen size özel tasarımları hayata geçirir. Tasarım çalışmalarımız, memnuniyetiniz ve gereksinimleriniz göz önünde bulundurularak şekillenir.

ÇOKLU DİL DESTEĞİ

Yaptığımız projelerde kullanım amacına bağlı olarak hedef kitlenizi büyütmeniz ya da kendinizi daha iyi ifade edebilmeniz için çoklu dil desteği sağlarız. Talep ettiğiniz dillere göre site içeriğiniz hazırlanarak interaktif ortama taşınır.

TEMİZ KODLAMA

Projelerimizin her adımı gibi kodlama yaparken de oldukça titiz davranırız. Yazılım mühendislerimiz her projede son teknolojiye göre basit ve temiz bir kodlama yaparlar. Bu sayede, müşterilerimize güncel, güçlü ve SEO uyumu gözetilmiş projeler sunarız.

BROWSER UYUMLULUĞU

Moor Yazılım olarak kodladığımız her web sitesinin tüm browser yani internet tarayıcıları için uyumluluğunu denetler ve çalışmalarımızı buna göre yaparız. Web siteniz, her tarayıcıda mükemmel şekilde görüntülenir.

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

IOS ve Android işletim sistemlerinde çalışan mobil uygulamalar konusunda da deneyimliyiz. İhtiyaçlarınızı, hizmet verdiğiniz sektöre göre bütünüyle analiz ederek çalışma planı çıkarır, sizlere en etkili mobil uygulama çözümlerini sunarız. Çalışmalarımız kapsamında analiz ve projelendirme sürecinden uygulamanızın uygulama mağazasında yayınlandığı tarihe kadar geçen tüm süreçlerde tam destek sağlarız.

Grafik Tasarım

Tecrübeli ve uzman tasarım ekibimizle firmanızın tüm tasarım işlerini yaparız. Yaratıcı fikirler üretir, bu fikirlere hayat veririz. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde belirler, tüm tasarım sürecini istek ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak şekillendiririz. Ayrıntıları önemser, titizlikle çalışırız. Kullanıcı memnuniyetinin en üst seviyede olduğu tasarımlar yaratırız.

Kurumsal Kimlik

Firmanızın ihtiyaçlarını kurumsal çatı altında toplayıp tamamen sizi yansıtan özgün tasarımlar yaparak iş dünyasındaki temsil gücünüzü artırırız. Kurumsal kimliğin etkili bir şekilde markalaşmak, hedef kitleyle iletişime geçmek ve bu kitlenin dikkatini çekmek konularında büyük önem taşıdığını bilir; vermek istediğiniz mesajı, temsil ettiğiniz fikri en iyi şekilde yansıtacak tasarımlar gerçekleştiririz. Yazı karakterinden görsel seçimine, etkin renklerin kullanılmasına kadar tüm detayları özenle planlarız.

Çalışmalarımız;

  • Logo
  • Kartvizit
  • Zarf
  • Dosya
  • Antetli kâğıt
  • Fatura, İrsaliye, Makbuz
Kurumsal Kimlik
Baskılı Yayınlar

Basılı Yayınlar

Moor Yazılım olarak basılı yayınlar konusunda ihtiyaç duyduğunuz her konuda sizlere özgün tasarımlarla hizmet vermekteyiz. Dergi, e-dergi, broşür, katalog, takvim, promosyon ürünler, el ilanı gibi basılı yayınlarda sizi ve içeriğinizi tam anlamıyla yansıtacak konsept tasarımlar yaparak sizin istediğiniz ölçülerde bu çalışmaları sizlere iletmekteyiz.

Çalışmalarımız ilginizi mi çekti?

Daha fazlasına göz atın...

NELER YAPTIK?